درباره بیمارستان


 

 

 

در باره ما

 

 

                               

 

شهر ارومیه بدلیل داشتن پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه های مختلف و نیز بدلیل داشتن توان امداد رسانی قوی و دستگاه های پزشکی به روز دنیا در کنار وجود بیمارستانهای مجهز و استاندارد هم اکنون تبدیل به مرکز درمانی شمال غرب کشور و کشورهای همسایه شده است.


بیمارستان بین المللی میلاد ارومیه در زمینی به مساحت 9300 متر مربع واقع در مولوی2 ,فردوسی 2با زیر بنای 57160 متر مربع با ظرفیت 300 تخت خواب بزرگترین بیمارستان خصوصی کشور می باشد که تا پایان سال  به بهره برداری خواهد رسید.


حدود 200 نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص استان که تعدادی از آنها مقیم خارج از کشور می باشند از سهامداران هستند که مالک بیمارستان بین المللی میلادارومیه می باشند.


این بیمارستان مطابق با آخرین استاندارد های بین المللی احداث می شود و در بحث توریسم درمانیIPD  آمادگی ارائه خدمات پزشکی به بیماران کشور های همسایه نظیر آذربایجان , ارمنستان , نخجوان و عراق و ترکیه را دارد.


این بیمارستان مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و استفاده از آخرین پیشرفت های جهانی سیستم های مدیریت اطلاعات بیمارستانی است و شامل 300 تخت بستری می باشد.


بیمارستان میلادارومیه یکی از اولین بیمارستان های هوشمند ایران میباشد.

·         در این بیمارستان از سیستم BMS  کنترل سیستم روشنایی و تهویه مطبوع بصورت هوشمند استفاده میشود .


·         این بیمارستان مجهز به  سیستم HIS  به معنای پیاده‌سازی یکپارچه تولید اطلاعات لازم برای مدیریت تمامی فعالیت‌های مربوط به سلامت، از قبیل برنامه‌ریزی، نظارت، هماهنگی و تصمیم‌گیری است. همچنین پشتیبانی از فعالیت‌های بیمارستان در سطوح کاربردی، تاکتیکی و استراتژیک  را برای بیمارستان فراهم می کند .


 

·          سیستم  بیمارستان به صورت  Paper less Hospital بدون استفاده از کاغذ و پرونده اداره می شود. بیماران می توانند از طریق اینترنت وقت ملاقات گرفته و اقدام مورد لزوم برای بستری شدن را انجام دهند و در کم ترین زمان ممکن بدون بروکراسی اداری و مراجعه به حسابداری پذیرش و بستری شوند.


·         بیمارستان مجهز به سیستم مخابراتی پیشرفته بر اساس  IP شبکه می باشد    V O P که امکان تماس داخلی با پزشکان درهر زمان و در هر نقطه از کشور مقدور می باشد یکی دیگر از امکانات بیمارستان می باشد.


AC  سیستم کنترل تردد افراد در بخشهای حساس  و اطاقهای  عمل که جهت ورود به این قسمت ها باید رمز در اختیار داشته باشندPACS   سیستم انتقال تصاویر رادیولوژی بصورت لحضه ای با استفاده از شبکه به قسمت های مختلف بیمارستان به صورت آنی میباشد.


 

با استقرار سیستم Shouting نمونه های آزمایش بیماران به طور اتوماتیک به آزمایشگاه ارسال گشته و داروهای مورد نیاز از طریق لوله ها و با فشار هوا از داروخانه به بخش ها و اتاق عمل ارسال می شود و نیازی به حمل آنها توسط خدمه نمی باشد·         Nurs  cal یا همان سیستم اخطار پرستار که در کنسول ها و سرویس ها بصورت بیسیم اجراشده وداخل سرویس های بهداشتی نصب شده و شامل ساعت میباشدکه به دست پرستاران بسته شده و در صورت استفاده بیمار از احضار به پرستار اعلام مینماید.


·         یک بخش بیمارستان VIP است که سوئیت با اتاق برای بیمار و همراه امکان احساس در خانه بودن را برای بیمار و همراهان فراهم می کند.

                · 


        پرستاران وکادر تشخیصی و درمانی بیمارستان بعد از شرکت در آزمون های کتبی و عملی و گذراندن دوره های تکمیلی انتخاب خواهند شد و سیستم جدید نرسینگ در بیمارستان پیاده خواهد شد.


 

 

مطالب مشابه :


نظرات :


 نام:
 * نظر: